fbpx

O firmie

Nasza firma- o produktach i usługach

Firma P.H.U. DeKa to dynamiczny zespół fachowców zajmujący się doborem odpowiednich rozwiązań w szeroko rozumianym temacie czyściw celulozowych, włókninowych, celulozowo-poliestrowych, wiskozowych itp.

SZEROKA OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wyposażenie związane z optymalnym i ekonomicznym wykorzystaniem czyściw. Nasze czyściwa sprawdzą się w każdej branży, jak również w gospodarstwach domowych. Podsumowując naszą historię- od ponad 3 lat zajmujemy się dostarczaniem do  klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw wysokiej jakości profesjonalnych czyściw oraz wyposażenia uzupełniającego praktycznie do wszystkich branż i instytucji. Począwszy od zakładów opieki zdrowotnej, salonów kosmetycznych, szkół, branży motoryzacyjnej, przemysłowej, poligrafii bądź użytku indywidualnego/domowego.  

PROFESJONALNE USŁUGI

W odpowiedzi na oczekiwania klientów stale wzbogacamy ofertę oraz przykładamy uwagę do jakości produktów; większość czyściw w naszej ofercie posiada Atest Higieniczny PZH, dodatkowo spełnia surowe normy ISO. Poza tym, składy czyściw są różnorodne: od celulozowych i makulaturowych przez poliestrowo-wiskozowe czy włókninowe. Z pewnością znajdziemy dla Państwa skład odpowiedni do potencjalnego przeznaczenia. 

ELASTYCZNOŚĆ DOSTOSOWANA DO KLIENTA

Nie ma praktycznie branży, do której nie mielibyśmy odpowiedniego rozwiązania dostosowanego do specyfiki działania. Jeżeli nasza oferta nie odpowiada Państwa potrzebom, zachęcamy do kontaktu w celu znalezienia odpowiedniego produktu, nawet jeżeli nie widnieje on na naszej stronie.
Realizujemy zamówienia na całą Polskę. Dodatkowo, na terenie Lublina, dostarczamy czyściwa całkowicie bezpłatnie.
Zatem serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy oraz zakupów na naszej stronie. 

Jeżeli nie jesteś Pewien czy dane czyściwo zda egzamin w Twojej branży – skontaktuj się z nami. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i wyślemy próbki na testy!

Potrzebujesz pomocy w doborze produktu czy większym zamówieniu? → Tomasz Kurkiewicz
Potrzebujesz pomocy w innej kategorii/ zadać pytanie/ zrealizować innego rodzaju zamówienie → Daniel Kołpa