Tomasz Kurkiewicz – Specjalista ds. doboru produktu

Specjalista ds. doboru produktu oraz informacji

Specjalista ds. doboru produktu, to osoba, która w naszej firmie odpowie na każde Państwa pytanie.
W przypadku braku pewności co do adekwatności produktu do własnych potrzeb nasz specjalista do spraw doboru produktu na pewno pomoże.

Tomasz Kurkiewicz - Specjalista ds. doboru produktu DeKa

Prezentacja indywidualna Tomasza w kilku słowach: „Cześć! Nazywam się Tomasz Kurkiewicz. W firmie DeKa zajmuję stanowisko doradcy ds. doboru  produktu. W wolnych chwilach interesuję się sportem, motoryzacją i dobrym kinem, lubię także jeździć na rowerze.”

Wiedza Tomasza na temat naszych produktów jest bardzo rozległa- zachęcamy do zasięgnięcia rady na każdego rodzaju nurtujące pytanie; od rodzajów posiadanych czyściw, przez ich skład do ich charakterystyki. Nasz specjalista również pomoże w przypadku wszelkich zamówień czy chęci zamówienia i doboru próbek do przetestowania. Tomasz doradzi także przy zamówieniach dodatkowych usług lub produktów, które postaramy się zapewnić, w oparciu o Państwa potrzebę.
Tomasz jest również pierwszą osobą, z którą będą mieli państwo styczność podczas zakupu naszych produktów. Między innymi przez kontakt telefoniczny, doradczy, fizyczny (u nas stacjonarnie, w magazynie), także zapraszamy do kontaktu!

 

  • Ponadto zachęcamy również do samodzielnego zapoznania się z treściami na naszej stronie znajdujących się pod odnośnikami:

    nasz blog (charakterystyka poszczególnych zastosowań naszych produktów w odniesieniu do kategorii przemysłu), sklep, zestawy, wyposażenie dodatkowe.