Daniel Kołpa – Zakupy, Logistyka

Zakupy i zamówienia internetowe, stacjonarne oraz logistyka

Zakupy i logistyka to najważniejszy dział naszej firmy, który pozwala nam się rozwijać.

Zakupy i logistyka- Daniel Kołpa DeKa- Profesjonalne czyściwa Lublin

Założyciel oraz pomysłodawca firmy, od którego wychodzi znaczna większość pomysłów na rozwój projektów i zapał w ich realizacji – Daniel Kołpa.

Jeżeli jakiekolwiek Państwa pytania nie mieszczą się w żadnej z kategorii, w której mogą pomóc pozostali pracownicy Daniel na pewno znajdzie na nie odpowiedź. Wydaje się, że nie ma opcji czy rozwiązania, którego Daniel nie byłby w stanie wymyślić, żeby nie zaspokoić potrzeb klienta.  Z tego względu, nawet jeśli Państwa zdaniem pytanie wydaje się niestandardowe – prosimy nie wahać się w zapytaniu.
Oprócz logistyki zamówień czy zajmowania się kwestiami administracyjnymi, Daniel również robi wszystko by usprawnić przepływ komunikacji. Najważniejszy jest ten między naszym sklepem a kupującymi, żebyśmy byli w stanie wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom. Z tego względu, wprowadza różne formy określania zadowolenia klientów (np. dostępne ocenianie produktów na stronie) i podejmuje się nowych projektów.
Powiększanie oferty sklepu, nadzorowanie jakości sprzedaży czy stały rozwój firmy to również obszary, którymi zajmuje się Daniel. Z tego względu, w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań związanych z tymi kwestami, zaprasza do kontaktu.

 

  • Ponadto zachęcamy również do samodzielnego zapoznania się z treściami na naszej stronie znajdujących się pod odnośnikami:

    nasz blog (charakterystyka poszczególnych zastosowań naszych produktów w odniesieniu do kategorii przemysłu), sklep, zestawy, wyposażenie dodatkowe.