Aleksandra Syrek – Specjalista ds. marketingu i handlu

Marketing – tworzenie profesjonalnego wyglądu profilu naszych produktów na stronach internetowych oraz ich udoskonalanie

Dział „marketing i handel” pozwala nam na dystrybucję naszych produktów online z jak najlepszą stroną wizerunkowo – specjalnie dla naszych klientów.

Aleksandra Syrek marketing DeKa Profesionalne Czyściwa

Ola odpowiada za prawdopodobnie najważniejszą stronę nasze działalności, dzięki której możemy oddawać do Państwa dyspozycji nasze produkty – tj. marketing. Dzięki niemu możemy być obecni na wielu platformach sprzedażowych, i co więcej, wyróżniać się na nich spośród dużej konkurencji.

Do zadań Oli należy m.in.: dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepu na platformach sprzedażowych, dodawanie treści na te platformy, planowanie i wdrażanie działań promocyjnych, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami, dbanie o profil firmy w mediach społecznościowych oraz obsługa newsletteru i kwestii związanych z e-mail marketingiem.

Zaraz po naszym ekspercie ds. doboru produktu- Tomaszu prawdopodobnie to Ola będzie osobą, z którą najczęściej będą mieli Państwo okazję rozmawiać lub korespondować. Ola łączy w swojej kategorii pracy właściwie cały nasz zespół. Ola zbiera informacje od poszczególnych osób z naszej grupy, wyjaśnia sporne kwestie i przyśpiesza ich rozwiązywanie. Często również czuwa nad terminową wysyłką produktów do indywidualnych klientów czy firm.
Jednym słowem marketingowy Anioł Stróż zespołu DeKa!

Prywatnie o Oli: jest miłośniczką kotów, uwielbia podróże, dobra literaturę i aktywne spędzanie wolnego czasu np. na łonie natury.

 

 

 

 

  • Ponadto zachęcamy również do samodzielnego zapoznania się z treściami na naszej stronie znajdujących się pod odnośnikami:

    nasz blog (charakterystyka poszczególnych zastosowań naszych produktów w odniesieniu do kategorii przemysłu), sklep, zestawy, wyposażenie dodatkowe.

Dodaj komentarz